اسلایدشو گیلان گشت اسلایدشو گیلان گشت اسلایدشو گیلان گشت اسلایدشو گیلان گشت اسلایدشو گیلان گشت

لاهیجان، شیطان کوه

سیاهکل، روستای فشتال

مرکز جامع معلولین طراوت

گل شقایق

مرغ دریایی

نمایشگاه "‌گل و گیاه" در رشت برگزار می‌شود

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌ های بین‌المللی گیلان گفت:‌ نمایشگاه ‌تلفیقی شامل عرضه گل و گیاه،‌ صنایع دستی و سوغات ۹ مرداد در گیلان برپا می‌شود.

 

عبدالله سلمانی‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در رشت اظهار داشت:‌ نخستین دوره نمایشگاه ‌تلفیقی شامل عرضه گل و گیاه،‌ صنایع دستی و سوغات از فردا سه‌شنبه 9 مرداد با حضور فعالان این حوزه به‌مدت 6 روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گیلان برگزار می‌شود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گیلان خاطرنشان کرد:‌ در این دوره از نمایشگاه که به‌صورت تجمیعی در سه حوزه مختلف برگزار می‌شود تعداد 150 غرفه نمایشگاهی با ارائه محصولات و آخرین تولیدات خود در حوزه‌های تعیین شده شرکت دارند.

سلمانی‌زاده با تاکید بر اینکه این نمایشگاه به‌مدت 6 روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی گیلان در رشت دایر است افزود: تولیدکنندگان حوزه‌های گل‌ و گیاه،‌ صنایع دستی و سوغات از شهرهایی نظیر اصفهان،‌ کرمان،‌ اراک،‌ اردبیل،‌ گیلان،‌ شیراز و تبریز در این نمایشگاه حضور دارند.

وی در مورد نحوه حضور و تعداد شرکت‌های گیلانی این دوره از نمایشگاه نیز خاطرنشان کرد:‌ حدود 15 شرکت فعال در حوزه‌های مربوط به تولید انواع گل و گیاه و صنایع دستی از گیلان در این نمایشگاه حضور داشته و به ارائه محصولات و دستاوردهای خود اقدام می‌کنند.

سلمانی‌زاده با اعلام این خبر که نمایشگاه گل و گیاه،‌ سوغات و صنایع دستی برای نخستین بار به صورت همزمان در گیلان برگزار می‌شود گفت:‌ سال گذشته نیز در همین راستا تجربه بسیار موفقی در مورد برگزاری نمایشگاه تلفیقی سوغات و صنایع دستی در گیلان به‌دست آمد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی گیلان در مورد ساعات ‌تعیین شده جهت بازدید شهروندان نیز ابراز داشت:‌ نمایشگاه گل و گیاه،‌ سوغات و صنایع دستی گیلان به‌مدت 6 روز از ساعت 17 تا 23 پذیرای علاقمندان این حوزه در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گیلان است.