اسلایدشو گیلان گشت اسلایدشو گیلان گشت اسلایدشو گیلان گشت اسلایدشو گیلان گشت اسلایدشو گیلان گشت

لاهیجان، شیطان کوه

اسبهای زیبای لاهیجان

مرکز جامع معلولین طراوت

درخت

مرغ دریایی

"گردنه حیران" حادثه خیزترین منطقه گیلان شناخته شد

فرماندار آستارا خواستار توجه جدی مسئولان راهداری به گردنه حیران آستارا شد و گفت: گردنه حیران از حادثه خیزترین مناطق گیلان است.

 

به گزارش خبرگزاری تسنیم از آستارا، یونس رنجکش در آیین تودیع و معارفه رئیس جدید اداره راهداری این شهرستان اظهار داشت: مدیریت دوگانه در راهداری مانع از خدمات‌رسانی مطلوب در مسیر آستارا تا تونل و روستای ونه بین به مردم شده است.

فرماندار شهرستان آستارا خواستار توجه و تمرکز بیشتر اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گیلان به جاده ترانزیتی گردنه حیران شد و افزود: یکی از مهم‌ترین نقاط حادثه‌خیز در آستارا و گیلان منطقه حیران است.

رنجکش با اشاره به اینکه در طول سال شاهد حوادث مختلف رانندگی و تصادفات متعدد هستیم در این گردنه هستیم افزود: بخش عمده این تصادفات ناشی از عدم نگهداری صحیح و نظارت در این حوزه است که متولیان امر باید پاسخگو باشند.

وی با بیان اینکه شهرستان آستارا امکانات و تجهیزات لازم را برای اعمال مدیریت واحد در مسیر آستارا به تونل ونه بین را دارد گفت: ضرورت دارد با اعمال حق حاکمیت و مدیریت واحد، شاهد خدمات بهتر به مردم منطقه و گردشگران باشیم.

فرماندار آستارا اظهار داشت: برای مدیریت شهرستان افزایش خدمات و کیفیت آن برای مردم بسیار اهمیت دارد و سیاست‌های کلی فرمانداری حمایت از سرمایه‌های انسانی و مدیریت در مسیر تحقق مطالبات مردم است.