اسلایدشو گیلان گشت اسلایدشو گیلان گشت اسلایدشو گیلان گشت اسلایدشو گیلان گشت اسلایدشو گیلان گشت

لاهیجان، شیطان کوه

سیاهکل، روستای فشتال

مرکز جامع معلولین طراوت

گل شقایق

مرغ دریایی

نمایشگاه مصالح و تأسیسات ساختمانی در رشت برپا می‌شود

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گیلان گفت:‌ نمایشگاه مصالح و تأسیسات ساختمانی ۴ اردیبهشت در رشت برپا می‌شود.

عبدالله سلمانی‌زاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در رشت اظهار داشت:‌ نمایشگاه مصالح و تأسیسات ساختمانی با حضور 85 شرکت،‌ واحد تولیدی و صنعتی از سراسر کشور 4 اردیبهشت در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گیلان برپا می‌شود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان گیلان عنوان کرد:‌ واحدهای تولیدی و بازرگانی از استان‌هایی نظیر تهران،‌ خراسان رضوی،‌ اصفهان،‌ آذربایجان شرقی و غربی، ‌اردبیل،‌ زنجان،‌ البرز،‌ یزد و قزوین در این نمایشگاه بین‌المللی شرکت می‌کنند.

سلمانی‌زاده با اشاره به ظرفیت و توانمندی‌های تولیدکنندگان گیلانی تصریح کرد:‌ در این نمایشگاه علاوه بر استان‌های دیگری کشور،‌ تولیدکنندگان گیلانی نیز حضور دارند و محصولات تولیدی خود را در معرض بازدید علاقمندان قرار خواهند داد.

وی از حضور شرکت‌های خارجی در نمایشگاه مصالح و تأسیسات ساختمانی گیلان خبر داد و بیان داشت:‌ علاوه بر شرکت‌های داخلی گروه‌های بازرگانی و چندین نمایندگی از کشورهای خارجی نیز در نمایشگاه بین‌المللی گیلان حضور پیدا خواهند کرد.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان گیلان تصریح کرد:‌ سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی، مخاز نپلی اتیلن، انواع درب‌های ضدسرقت، یو پی وی سی، شیرآلات بهداشتی و ساختمانی از جمله برخی از تولیداتی هستند که در معرض بازدیدکنندگان قرار خواهند گرفت.

سلمانی‌زاده دیگر تولیدات قابل عرضه در این نمایشگاه را نیز برشمرد و افزود: تجهیزات حمام و آشپرخانه‌،‌ هود سینک و سنگ‌های تزئینی، نما و کامپوزیت، تیرچه‌های صنعتی و آسانسور و پله برقی از دیگر محصولاتی هستند که توسط مجموعه‌های شرکت‌کننده عرضه خواهند شد.

وی تعداد واحدهای بازرگانی بومی ‌گیلان در این نمایشگاه را 30 شرکت بازرگانی اعلام کرد و اظهار داشت:‌ این نمایشگاه از تاریخ 4 اردیبهشت لغایت 7 اردیبهشت و به مدت چهار روز متوالی در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گیلان برگزار می‌شود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین المللی استان گیلان خاطرنشان کرد:‌ علاقمندان به بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از ساعت 16 الی 22 هر روز به محل نمایشگاه‌های بین‌المللی استان گیلان واقع در کیلومتر 5 جاده تهران مراجعه و از غرفه‌های متعدد آن بازدید کنند.